СУПЕРНИЦТВО ЧИ СПІВПРАЦЯ?

Сьогодні розкажемо про позитивний досвід навчання, саморозвитку та мотивації у різновікових группах. Ми звикли, що зазвичай, в традиційному садочку, всі діти поділені за віком. Проте в «Montessori & Me» всі дітки навчаються разом, в змішаних за віком групах. Деяким батькам може здатися, що маленькій дитині буде важко зі старшими, або діткам більш старшого віку буде не цікаво з молодшими. Щоб розвіяти ці страхи, розповімо про плюси такої взаємодії.

⭐ Весь 3 річний курс (з 3 до 6 років) проходить з одним викладачем та в класі одного складу. Для дітей дуже важлива стабільність та регулярність, це дозволяє отримувати високі показники в навчанні. До того ж, малеча не відчуває стресу від адаптації до нового середовища та вихователя.

⭐ Старші діти активно беруть участь в процесі навчання молодших. Молодші спостерігають за старшими та отримують додаткову мотивацію. Це коло утворює якісну взаємодію для всіх участників процесу.

⭐ Метод Монтесорі — це максимальна свобода вибору. Дитина сама обирає активно брати участь чи спостерігати. Викладачі розкривають потенціал кожної окремої особистості, настрій, особливості характеру, можливості та навички.

⭐ Діти вчаться приймати і поважати інших людей не зважаючи на їх захоплення, вподобання або вік.Таким чином, ми виховуємо повноцінних та незалежних особистостей.

⭐ Розвиток лідерських якостей. Наші викладачі організовують навчання таким чином, що кожен має змогу відчути себе лідером. Це неймовірно корисні навички для будування відносин у дорослому житті.

Як бачите, боятися нічого. Принцип різновікових груп в системі Монтесорі вже довів свою ефективність та дітоорієнтованість. А якщо у вас виникли якісь запитання, ми готові на них відповісти. 🖐️🙂

About the author: Костя Васюков

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.