ДИТЯЧИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР «ДІМ У БАРАНІВЦІ»

З радістю оголошуємо набір дітей 7-14 років в наш традиційний літній табір в селищі Баранівка Полтавської області!

літній табір у баранівці

Спираючись на принципи Монтессорі-педагогики, ми, в першу чергу забезпечуємо дітям умови свободи та самостійності в атмосфері дружби, співтворчості та живої природи. Дім знаходиться на краю села, серед зелених пагорбів та лісів, звідки відкривається приголомшливий краєвид на долину річки Псел.

Команда досвідчених вихователей, що багато років працює з дітьми, протягом відпочинку вивчають їхні потреби та скеровують їхню енергію на саморозвиток. Даруючи своїй дитині можливість потрапити в «Дім у Баранівці», ви забезпечуєте їй повноцінний активний відпочинок:

літній табір у баранівці прогулянки полями та пагорбами під щебет пташок, де легко зустріти зайця чи лисичку;
🌿 походи в справжній густий змішаний чи сосновий ліси, де також можна побачити безліч тварин, зокрема косулю!
🌿 купання в річці Псел, що славиться чистою водою, спокійною течією та живописним узбережжям;
🌿 ігри на вулиці: футбол, волейбол, козаки-розбійники та просто валяння на траві;
🌿 майстрування з дерева;
🌿 малювання та творчість з природного матеріалу;
🌿 настільні ігри на буть-який смак;
🌿 щотижневий вечірній кіноклуб з переглядом мультиків та фільмів з обговоренням після перегляду;
🌿 веселе та корисне спілкування з новими друзями, а не з ґаджетами;
🌿 можливість не займатися НІЧИМ, а просто повалятися в гамаку, дивлячись на небо. Погодьтеся, в місті так цього не вистачає!

Дати заїздів у табір:
1 зміна: 19.06 — 03.07
2 зміна: 10.07 — 24.07

Трансфер мікроавтобусом з Харкова до «Дому в Баранівці» та у зворотному напрямку входить в вартість перебування в таборі.

Вартість: 8900 грн.

Телефонуйте та бронюйте просто зараз — в дірект або за телефоном 099-360-19-79!

ГАРМОНІЯ ТІЛА ТА ДУХУ

Життя дітей, як і дорослих, насичене подіями, емоціями і, звичайно, втомою. Тому малечі теж необхідно іноді сповільнитися, усвідомити стан «тут і зараз», відчути своє тіло і відпустити зайві переживання.

Саме тому ми розпочали в наших садках заняття дитячою йогою. Діти обожнюють займатися, вивчати нові асани, тягнутися та правильно дихати. Ми фіксуємо максимальну увагу в моменті, що не завжди вдається в рухливих іграх. І після занять діти сконцентровані, насичені енергією, готові сприймати нові знання.

Йога — це насамперед гармонія з собою та зі світом, а це ідеально співпадає з філософією Монтессорі!

МОНТЕССОРІ У СВІТІ

Унікальна методика Марії Монтессорі одразу після падіння фашистського режиму в Італії посіла провідне місце в системі виховання дітей. За допомогою організації Association Montessori Internationale (AMI), яку пані Марія створила ще у 1929 році, її методика швидко ширилася планетою.

Зараз у більшості країн світу ця методика визнана ефективною та дієвою, в деяких країнах вона навіть є державною системою виховання. Цікаво що на наших теренах, власне в Російській імперії, а потім і в перші роки Радянського Союзу, система Монтессорі знаходила своїх послідовників. Нарком Луначарський навіть розглядав можливість впровадження прогресивної системи у нову радянську школу. Але, як це було з усіма явищами, що виховували вільну людину, все закінчилося в 30-ті, в роки сталінського терору, коли методика Монтессорі була заборонена.

І тільки після розпаду СРСР, в нових незалежних державах почали виникати Монтессорі-центри. Так з’явились і ми. Нумо робити вільних людей разом!

В САДКУ ЯК УДОМА

Батьки часто кажуть, що в нашому дитячому садку тепла, родинна атмосфера. І ми без зайвої скромності це підтверджуємо. Бо створення такої атмосфери, де б дитина була вільна, розкута та позбавлена стресу — один з наших пріоритетів у роботі.

Постать учителя-вихователя у нас позбавлена оцієї зверхності та авторитаризму, якими на жаль часто грішать вихователі пост-радянських садків. Наші вчителі — це старші друзі та партнери дитини, які не нав’язують свої рішення, а пропонують обрати найкраще з існуючих. І що ви думаєте? Дитина сама знаходить правильне!

Довіра, повага та проста людська теплота — це ж не складно, а навпаки дуже приємно! Тому це відчуття домашнього тепла та затишку тішить не тільки батьків та малечу, а й нас самих!

АКЦІЯ

Весняний настрій підсилюємо приємними новинами!Оголошуємо початок акції для нових клієнтів: при покупці абонемента до кінця травня, ви отримуєте знижку 10% на перші три місяці!

Тобто, знижку на перший місяць ви отримуєте автоматично, купуючи абонемент, і ще два місяці знижка зберігається за вами. Чекаємо ваші дзвіночки та повідомлення та готові відповісти на будь-які питання!