НАШ ДИТЯЧИЙ ТАБІР

Наш дитячий садок «Montessori & Me» працює з дітьми круглий рік, і навіть влітку, коли ми більше часу проводимо на свіжому повітрі. Але крім цього, щоліта, ми відкриваємо свій, вже традиційний, літній дитячий табір.

За багато років ми змінили багато локацій для табору, навіть виїжджали за кордон, але вже декілька останніх років завжди повертаємося в «Дім в Баранівці».

Баранівка — мальовниче село в Полтавській області на березі річки Псьол, а Дім — це екологічний та гармонійний простір на краю села, серед зелених пагорбів та долин. А все разом це — місце Сили, де особливо відчувається можливість «підзарядки» від природи та відновлення енергії, що витрачається в місті.

Наші дитячі табори — це безмежний світ дитячої свободи, самостійності, відпочинку та творчості. І хоча в табори до нас приїздять діти вже шкільного віку, принципи методики Монтессорі залишаються для нас головними векторами у роботі з дітьми.

Сьогодні йшов сніг. Але ми вже відчуваємо наближення літа, а разом з ним — нових незабутніх пригод в наших літніх таборах! Походи в ліс, на річку, подорож на плоті, творчі майстер-класи, ігри — все це розпочнеться дуже-дуже скоро!?

About the author: Костя Васюков

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.